top of page

NORDIC WALKING
FUNKČNÍ POHYB 21. STOLETÍ

Jste-li nadšenci pro pohyb a outdoorové aktivity, nebo naopak s pohybem začínáte, mám pro vás skvělou nabídku! Nordic walking, severská chůze, je unikátní formou cvičení, které spojuje fyzickou aktivitu s krásou přírody. Tento druh pohybu je ideální pro posilování svalů, zlepšování kondice a zároveň pro relaxaci a obnovu energie. Je vhodný pro všechny věkové skupiny a úrovně zdatnosti.

Nordic walking je skvělý pro zlepšení držení těla a koordinaci pohybu. Díky použití speciálních hůlek se aktivují nejen dolní končetiny, ale i svaly horní poloviny těla. Tím se stává nordic walking komplexním cvičením pro celé tělo. Lekce se konají v přírodním prostředí, kde můžete nasávat čerstvý vzduch a obdivovat přírodní krásy, zatímco se zlepšujete ve své technice nordic walkingu. Mnoho účastníků lekcí říká, že toto spojení tělesné aktivity a přírody jim dodává novou energii a zlepšuje jejich celkovou pohodu.

Nečekejte a pojďte se vykoupat v zeleni, v pohybu a na čerstvém vzduchu, zapojit se může každý. Zažijte odpich na stezce s nordic walkingem a objevte jeho mnoho výhod. Těším se na setkání s Vámi ať už na individuální nebo skupinové lekci či víkendovém výšlapu a na společné objevování radosti z pohybu!

LEKCE, KURZ

Nyní není nic k dispozici. Zkuste to znovu později.

SOBOTNÍ VÝŠLAPY

Momentálně nemáte žádné události
bottom of page